Mariah Carey profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Informace
» Základní informace
Odkazy
» Odkazy
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Mariah Carey


profil Mariah Carey

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Mariah Carey. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Mariah Carey? Kolik váží, kolik měří Mariah Carey? Jaké jsou míry Mariah Carey?Seznam hudebních alb a singlů? Mariah Carey ? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Mariah Carey se narodila 1970-03-27. Měří 175 cm. Váží 59 kg. Míry Mariah Carey (prsa-boky-pas) jsou 88-58-87. Mariah Carey žije v New York City (Manhattan) appartement

Křestní jméno:Mariah Angela
Příjmení:Carey
Povolání:herečka zpěvačka
Datum narození:1970-03-27
Míry:88-58-87
Výška:175 cm
Hmotnost:59 kg
Web stránka:http://www.sweb.cz/mariah_carey/
Místo bydliště:New York City (Manhattan) appartement
Národnost:americká
Občanství:USA
Hudební alba:Charmbracelet, Glitter, Greatest Hits, Rainbow, Butterfly, Daydream, Merry Christmas, Music Box, MTV Unplugged EP, Emotions, Mariah Carey, atd.
Místo narození:Huntington, New York, USA

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Mariah Carey foto a fotky Mariah Carey.

Náš tip: Avril Lavigne patří mezi známé zpěvačky. Pokud chce vidět Avril Lavigne, její foto, vidět seznam jejich písničky, písně, klikněte sem

English version of bio, Mariah Carey biography, profile zou can found hereReklama


Počítadla


CNW:Counter